"אנסינימי" הוא אתר חדשני שמטרתו לעזור לכל אחד ואחת לעבור את המבחן באנגלית ולהפוך את תהליך הלימוד והתרגול למבחני האנגלית השונים לקל, פשוט ומהנה.

במרכז האתר תמצאו מבחני תרגול אינטראקטיביים הכוללים תשובות לשאלות, בהם תוכלו לתרגל את הידע שלכם בזמן אמת, לקבל ציון ולראות מיד את התשובות לכל השאלות במבחן.

האתר מיועד לתלמידים וסטודנטים שלומדים למבחני האנגלית השונים: הבגרות באנגלית, מבחן אמי"ר וחלק האנגלית במבחן הפסיכומטרי. האתר מתאים לכל גיל ולכל רמת לימוד - יש מבחנים למתחילים, למתקדמים ולמומחים. לא משנה לאיזה מבחן אתם מתכוננים, באנסינימי תמצאו תרגולים שיתאימו לכם ויעזרו לכם לעבור את המבחן בהצלחה.

מלבד מבחני התרגול תמצאו באתר גם אזור חברתי של שאלות ותשובות, בו תוכלו לפרסם שאלות בכל נושא הקשור למבחנים באנגלית ולקבל תשובה מקצועית מצוות האתר וגם מגולשים אחרים.

אנסינימי הוקם על ידי נמרוד ויורי רונן על בסיס האתר "לשונימי - הכנה לבגרות בלשון" שהקמנו לפני כשנה וחצי וזוכה להצלחה גדולה. באנסינימי הטמענו את כל הדברים הטובים מלשונימי, ושיפרנו אותם עוד יותר מתוך המידע והפידבק שקיבלנו מגולשי "לשונימי" בשנה האחרונה.

נשמח להמשיך ולקבל פידבק, הצעות ורעיונות לשיפור - אפשר תמיד ליצור אתנו קשר דרך הטופס הזה או פשוט באימייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

אנסינימי הוא אתר עצמאי שאינו קשור לשום גוף ממשלתי או מסחרי אחר - האינטרס היחיד שלנו הוא להפוך את האתר למקום המושלם עבורכם להכנה ותרגול למבחן האנגלית שאליו אתם לומדים. 

עוד חומרים שיכולים להתאים לך

תודה על עזרתך בשיפור אנסינימי!

אנא פרט/י ככל הניתן על השגיאה/תקלה שמצאת בעמוד זה.